Kontaktujte nás

petra_bielcik-150x150

Petra Bielčík - online marketing

Peťa zastává funkci online mága v hacking kurzech a zároveň se podílí i na vývoji webu. Petra má na starosti marketingovou strategii a všechny fáze online marketingu. Mít skvělý web nestačí, když o tobě prakticky nikdo neví.

V roce 2008 začala koketovat s online marketingem a už ji to zůstalo. O něco později se seznámila s vývojem webu a láska byla na světě. Má rozsáhlé zkušenosti s online světem, i když v soukromí se snaží žít především v tom offline. Její doménou je především UX, SEO a návrh marketingových strategií.

Nejraději tráví svůj volný čas s přáteli, sportem, ochutnáváním vín a čtením. Ráda cestuje, objevuje zajímavá místa a setkává se inspirativními lidmi.

petrjuhanak

Petr Juhaňák - instruktor

Petr je lektorem a administrátorem hacking kurzů, vymýšlí laby a píše výukové materiály. Vedle hacking kurzů pracuje jako inhouse hacker pro úspěšnou softwarovou firmu, je držitelem certifikací CISSP, CEH and eCPPT.

Začínal jsem jako programátor webových aplikací, pak jsem se dostal k administraci podnikových databází. Zajímala mne bezpečnost dat a jak probíhají skutečné útoky. Stavěl jsem si doma hacking laby, četl a zkoušel různé situace. Na základě těchto experimentů vznikl můj první Hackerlab, síť s virtuálními počítači pro trénování hacking dovedností.

Kontakt

Chcete nás pozdravit nebo se jen na něco zeptat?

kontaktní formulář

cptch

Děkujeme!

Děkujeme za zprávu, v následujících dnech se Vám ozveme.

 

Hackerlab tým.

Blog

Kontakty

Upgrade Kali linuxu

Kali linux od verze 2016.1 přichází ve formě “rolling upgrade” distribuce. To znamená, že lze Kali neustále povyšovat na aktuální verzi. V dnešním příspěvku si…

Číst dál

Cross-site Request Forgery (CSRF)

Cross-site Request Forgery (CSRF) je zranitelnost webových aplikací, která za určitých podmínek umožňuje autentizované uživatele donutit k tomu, aby provedli nezamýšlenou akci. Podstata zranitelnosti tkví…

Číst dál

WABANK – úmyslně zranitelná webová aplikace

WABANK je úmyslně zranitelná webová aplikace, na které si můžete procvičit testování zranitelností podle zprávy OWASP Top 10. Aplikace je zdarma pro nekomerční využití.  …

Číst dál

Kontakty

+420 739 639 132

Petr Juhaňák, lockdown
V Poli 547, 517 71, České Meziříčí

IČO 01259041