Kontaktujte nás

petra_bielcik-150x150

Petra Bielčík - online marketing

Peťa zastává funkci online mága v hacking kurzech a zároveň se podílí i na vývoji webu. Petra má na starosti marketingovou strategii a všechny fáze online marketingu. Mít skvělý web nestačí, když o tobě prakticky nikdo neví.

V roce 2008 začala koketovat s online marketingem a už ji to zůstalo. O něco později se seznámila s vývojem webu a láska byla na světě. Má rozsáhlé zkušenosti s online světem, i když v soukromí se snaží žít především v tom offline. Její doménou je především UX, SEO a návrh marketingových strategií.

Nejraději tráví svůj volný čas s přáteli, sportem, ochutnáváním vín a čtením. Ráda cestuje, objevuje zajímavá místa a setkává se inspirativními lidmi.

petrjuhanak

Petr Juhaňák - instruktor

Petr je lektorem a administrátorem hacking kurzů, vymýšlí laby a píše výukové materiály. Vedle hacking kurzů pracuje jako inhouse hacker pro úspěšnou softwarovou firmu, je držitelem certifikací CISSP, CEH and eCPPT.

Začínal jsem jako programátor webových aplikací, pak jsem se dostal k administraci podnikových databází. Zajímala mne bezpečnost dat a jak probíhají skutečné útoky. Stavěl jsem si doma hacking laby, četl a zkoušel různé situace. Na základě těchto experimentů vznikl můj první Hackerlab, síť s virtuálními počítači pro trénování hacking dovedností.

Kontakt

Chcete nás pozdravit nebo se jen na něco zeptat?

kontaktní formulář

cptch

Děkujeme!

Děkujeme za zprávu, v následujících dnech se Vám ozveme.

 

Hackerlab tým.

Blog

Kontakty

Kali linux na Raspberry Pi

V dnešním článku nainstalujeme Kali linux na Raspberry Pi3. Raspberry Pi  je jednočipový minipočítač s procesorem ARM, který strčíte do krabičky od mýdla. Pro Raspberry…

Číst dál

Modelování hrozeb ve vývoji

v květnu jsem na Black Swan Security Congresu 2018 prezentoval o tématu modelování hrozeb ve vývoji a rád bych se s vámi podělil o svoje zkušenosti….

Číst dál

Android hacking pro začátečníky – ADB

Vítám čtenáře, kteří sledují náš seriál o “hackování” Androidu. Minule jsme se prokousali přípravou prostředí, abychom se dnes mohli připojit k Androidu pomocí nástroje Android…

Číst dál

Kontakty

+420 739 639 132

Petr Juhaňák
V Poli 547
517 71 České Meziříčí

IČO 01259041