Kontaktujte nás

petra_bielcik-150x150

Petra Bielčík - online marketing

Peťa zastává funkci online mága v hacking kurzech a zároveň se podílí i na vývoji webu. Petra má na starosti marketingovou strategii a všechny fáze online marketingu. Mít skvělý web nestačí, když o tobě prakticky nikdo neví.

V roce 2008 začala koketovat s online marketingem a už ji to zůstalo. O něco později se seznámila s vývojem webu a láska byla na světě. Má rozsáhlé zkušenosti s online světem, i když v soukromí se snaží žít především v tom offline. Její doménou je především UX, SEO a návrh marketingových strategií.

Nejraději tráví svůj volný čas s přáteli, sportem, ochutnáváním vín a čtením. Ráda cestuje, objevuje zajímavá místa a setkává se inspirativními lidmi.

petrjuhanak

Petr Juhaňák - instruktor

Petr je lektorem a administrátorem hacking kurzů, vymýšlí laby a píše výukové materiály. Vedle hacking kurzů pracuje jako inhouse hacker pro úspěšnou softwarovou firmu, je držitelem certifikací CISSP, CEH and eCPPT.

Začínal jsem jako programátor webových aplikací, pak jsem se dostal k administraci podnikových databází. Zajímala mne bezpečnost dat a jak probíhají skutečné útoky. Stavěl jsem si doma hacking laby, četl a zkoušel různé situace. Na základě těchto experimentů vznikl můj první Hackerlab, síť s virtuálními počítači pro trénování hacking dovedností.

Kontakt

Chcete nás pozdravit nebo se jen na něco zeptat?

kontaktní formulář

cptch

Děkujeme!

Děkujeme za zprávu, v následujících dnech se Vám ozveme.

 

Hackerlab tým.

Blog

Kontakty

Brute force – útok na hesla hrubou silou

V dnešním příspěvku si vysvětlíme, co je to útok na heslo hrubou silou. Demonstraci útoku provedeme na starší verzi WordPressu s úmyslně slabým heslem do…

Číst dál

Testování vstupů webové aplikace – nástroje

V minulém příspěvku jsme prošli úvodem do testování vstupů webových aplikací. Dnes půjdeme o něco dál, protestujeme scénář přihlášení v aplikaci WABANK a najdeme chybu ve…

Číst dál

Kali linux – poprvé na síti

V dnešním příspěvku se podíváme na to, jak se Kali linux automaticky připojuje do sítě a které systémové konfigurace toto nastavení ovlivňují. Příprava virtuálního stroje…

Číst dál

Kontakty

+420 739 639 132

Petr Juhaňák
V Poli 547
517 71 České Meziříčí

IČO 01259041